Wuapolohy

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
«БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «СВІТ. УКРАЇНА. ПОЛОГИ»

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

Про нас

"Саме в наших з вами руках чиєсь життя! Продовжимо його разом!"

Благодійну організацію Благодійний фонд «Світ. Україна. Пологи» створено за ініціативи Крилов Дениса Валерійовича та Лозиченка Олександра Миколайовича. Це досвідчені, впливові, небайдужі люди, які всі свої можливості, весь потенціал спрямували на реалізацію місії ФОНДУ. Вони, як ніхто розуміють, що настав час єднатися навколо спільної біди, і тільки конкретними справами можна наблизити перемогу. Метою діяльності ФОНДУ є надання підтримки жителям Запорізької області, в першу чергу, внутрішньо переміщеним особам з заблокованих територій Пологівського району та населенню прифронтових зон. Пологівський район з населенням 172 500 осіб з початку березня 2022 року є частково заблокованим збройними формуваннями Російської Федерації. Частина його територій знаходиться у прифронтовій зоні та перебуває під масованими обстрілами об’єктів цивільної інфраструктури. Сьогодні район вже зазнав значних руйнувань, російські окупанти продовжують нищити важливу інфраструктуру, житлові будинки. Кількість жертв серед мирного населення, у тому числі, дітей, зростає з кожним днем. Значна частина жителів району була вимушена покинути свої домівки, а частина залишилась в прифронтових зонах. Всі вони потерпають від нестачі продуктів харчування, предметів першої необхідності. Більшість з них із-за відсутності роботи позбавлені будь –яких засобів існування. Наш ФОНД долучився до руху небайдужих українців та світової спільноти, щоб допомагати своїм землякам самим необхідним: продуктами харчування, засобами гігієни та іншим. 

МІСІЯ ФОНДУ:
Повертати людей, які потерпають від військової агресії, до нормального життя, швидко адаптувати їх до умов, в яких вони опинились, сприяти відновленню інфраструктури Пологівського району від наслідків війни. РЯТУЮЧИ КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ, МИ РЯТУЄМО НАЦІЮ!
ЧОМУ "СВІТ. УКРАЇНА. ПОЛОГИ?"
Бо ми об’єднуємо небайдужих людей з усього світу навколо біди наших земляків – одного з міст славетного Запорізького краю. А в України- неньки немає чужої біди, і Пологи болять їй, як усі інші зруйновані та сплюндровані міста.