Мета проекту – надання безкоштовного літнього відпочинку для школярів Пологівського району,  які вимушено покинули свої домівки та проживають у м. Запоріжжі.

Літні табори для дітей Пологівського району буде створено за ініціативи та фінансової підтримки БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ  “БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ « СВІТ.УКРАЇНА. ПОЛОГИ” та участі Виконавчого комітету Пологівської міської ради Пологівського району та Комунального закладу «Опорний заклад загальної середньої освіти «Сузір’я» Оріхівської міської ради.

Перша зміна дитячого табору відбудеться:

  • 06.2023 по 29.06.2023 року для дітей Оріхівської громади, місце проведення занять: КЗ «ЗОЦНТТУМ «Грані» ЗОР» (м. Запоріжжя, пр. Маяковського, 14).
  • 12.06. 2023 по 06.07.2023 року для дітей Пологівської громади, місце проведення занять: приміщення освітнього хабу Пологівської міської територіальної громади (м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 10)

Друга зміна дитячого табору відбудеться:

  • 08.2023 по 18.08. 2023 року для дітей Пологівської громади, місце проведення занять: приміщення освітнього хабу Пологівської міської територіальної громади (м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 10) 

Наше завдання – попри військові дії, що відбуваються в нащій країні, подарувати дітям окремий всесвіт, в якому немає війни. Тому ми, намагаємось подарувати малечі не просто іграшки, смаколики чи розваги, а зробити  акцент на розвиток внутрішнього світу дитини у ігровій формі та активному відпочинку.

  З дітьми будуть  працювати педагоги, вожаті, спортивні інструктори, викладачі з легоконструювання, хореографи.  Для цього розроблена та відпрацьована активна дозвільна програма, мета якої швидко переключити свідомість дітей і повернути їх до умов мирного життя.

https://wuapolohy.zp.ua/novyny/lito_suzirya_2023/

https://wuapolohy.zp.ua/novyny/daruyemo-tepli-momenty-dytynstva/

https://wuapolohy.zp.ua/novyny/zakryttya-tabirnoyi-zminy-taboru-sonyashnyk/